cs

Proč ViaCon?

Obchodní činnost společnosti ViaCon

Skupina byla založena v roce 1986 ve Švédsku a Norsku. Společnost ViaCon je předním dodavatelem na evropském trhu se zaměřením na výrobu a technický prodej flexibilních vlnitých ocelových přesypaných konstrukcí a plastových trub používaných k výstavbě mostů, propustků, geotechnických řešení a řešení pro dešťovou vodu. ViaCon nabízí inovativní a udržitelná řešení.

Vize společnosti ViaCon

Společnost ViaCon chce zaujmout vedoucí postavení na svých hlavních trzích a být oceňována a respektována pro svou technickou způsobilost a řešení.

Domovským trhem společnosti ViaCon je Evropa, zejména střední a severní Evropa. Společnost ViaCon působí i na jiných trzích v zásadě podle nabízených příležitostí. Společnost ViaCon nemá v současné době žádné globální ambice, ale ráda by posílila svou pozici v západní Evropě.

Zaměření na udržitelnost znamená, že ViaCon chce diferencovat nabídku produktů, a tak poskytnout vysoce zisková řešení a podporovat poptávku našich zákazníků po udržitelných a ekologických řešeních.

Uplatnění kompetencí skupiny ve znalosti technologických řešeních ViaCon je klíčem k odlišení a budování udržitelné konkurenceschopnosti.

Zaměření na zákazníka

Společnost ViaCon se vždy zaměřovala především na potřeby zákazníků a poskytování optimálních a inovativních řešení pro každý projekt. Jsme přesvědčeni, že cílem úspěšného výsledku je pochopení potřeb zákazníka, poskytnutí našich špičkových technických zkušeností a kvalitních výrobků, jakož i nalezení optimálního řešení pro každý projekt.

Skupina ViaCon může nabídnout více než 35 let zkušeností s používáním vlastních produktů i kvalitních produktů od pečlivě vybraných dlouholetých partnerů. Společnost ViaCon neustále pracuje na vývoji nabídky produktů, aby mohla svým zákazníkům poskytovat přidanou hodnotu.

This site is registered on wpml.org as a development site.