cs

Naše řešení

Řada produktů v oblasti mostů a propustků, geotechnických řešení a řešení infrastruktury pro hospodaření s dešťovou vodoue

Koncepční projektování s neustálým zlepšováním stávajících produktů a tvorbou nových řešení

Výzkum ve spolupráci s předními univerzitami, který přinesl mnoho myšlenek

Projektové inženýrství, které vytváří na míru šitá řešení problémů zákazníků

Kompetence mezinárodní skupiny v kombinaci s místními aplikovanými technologiemi, které jsou blízko našim trhům a klíčovým zákazníkům

Oblasti našich řešení

Díky více než 35 letům zkušeností v oboru stavebního inženýrství poskytujeme specializovaná řešení a produkty v oblasti mostů a propustků, které jsou odolné, efektivní z hlediska vynaložených nákladů a udržitelné. 

Naše nabídka zahrnuje výstavbu a rekonstrukci propustků, mostů, ekoduktů pro volně žijící živočichy, tunelů atd., které se používají pro zřizování infrastrukturních spojení a křížení.  

Geotechnická řešení a produkty pomáhají řešit problémy v oblasti geotechniky. 

Naše řešení sahají od zpevňování půdy až po deponie a mnoho dalších možností využití. Nabízíme rozmanitou škálu produktů zahrnujících geosyntetiku, geotextilie, geomříže, geomembrány, atd.

Díky našim technickým a inženýrským znalostem jsou řešení a produkty společnosti ViaCon pro dešťovou vodu navrženy tak, aby splňovaly požadavky v oblasti hospodaření s dešťovou vodou. 

Naše nabídka zahrnuje řešení od zadržování a vsakování dešťové vody, přes požární nádrže až po separaci ropy a písku.

This site is registered on wpml.org as a development site.