cs

Mosty Acrow 

Modulární ocelové mostní systémy 

Prefabrikované mosty ideální pro nouzové a rychlé použití (dočasné nebo trvalé)

Acrow® jsou rychle sestavitelné modulární mosty vyrobené z vysokopevnostní oceli. Jejich montáž je otázkou několika dnů, ale slouží až 100 let. Skvěle se hodí pro nouzové a dočasné použití, ale po speciální úpravě by mohl být vhodné i jako trvalé řešení. Při rozpětí 11 metrů a neomezené délce vydrží zatížení až 250 tun.

Kontaktujte nás

Parametry a výhody 

Rychlá montáž

Nový most za několik týdnů nebo dokonce dní! Montáž mostu dlouhého přibližně 55 metrů a širokého 7 metrů trvá pouhých 12 dní. Proto Acrow ® představuje oblíbenou volbu při silničních pracích, přírodních katastrofách a haváriích zařízení. 

Snadné sestavení

Mosty se dodávají v prefabrikovaných dílech, které jako konstruktér sestavíte během několika dnů. Lze si je pronajmout a přesouvat z místa na místo v případě nouze, při stavbě nebo pro vojenské účely. 

Flexibilita velikostí

K dispozici je šest možných šířek mezi 3 a 11 metry (1–3 jízdní pruhy). Délka jednoho pole je až 100 m a délka mostů o více polích není omezena – může být prakticky libovolná. 

Odolnost

Mosty jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli a vydrží veškeré nahodilé zatížení od lidí, osobních a nákladních automobilů a železnice, a to až do 250 tun. Příklad: Most Acrow 80×4 m ® o velikosti 80×4 m unese hmotnost 75 tun pohybujících se vozidel. 

Dlouhá životnost

Acrow® se může stát plnohodnotným trvalým řešením, protože jeho životnost je 50–100 let. Základní vrstvu PKO tvoří žárové zinkování ponorem. Při správném provedení nevyžaduje žádnou zvláštní péči ani údržbu.  

Ekologické materiály

Moduly mostu jsou vyrobeny z oceli, která je 100% opakovaně použitelná. V porovnání s betonovými protějšky jsou emise CO2, spotřeba energie a vody několikanásobně nižší.  

Acrow® 700XS® Vlastnosti 
 • Délka: jedno pole až 100 m, více polí – libovolná délka 

 • Šířka 3,65 m, 4,14 m, 5,48 m, 7,31 m, 9,14 m a 10,96 m 

 • Šířka chodníku (mimo příhradové panely): 1,5 m  

 • Materiál: žárově zinkovaná ocel 

 • Životnost: 50–100 let 

 • Certifikace: ISO 9001, AISC pro velké mostní konstrukce, CE pro Evropu 

Využití
 • Dočasné: objízdné trasy, pohyblivost, podpěra, možnost extrakce, těžká doprava 

 • Nouze: pro nezbytná vozidla  

 • Vojenství: přemostění mokrých i suchých překážek 

 • Trvalé (vyžaduje speciální návrh a úpravu): pro chodce a další jedinečné způsoby využití. 

Request a quote or brochure

  Máte v plánu nějaký projekt? 

  Kontaktujte nás

  Nejčastější dotazy 

  Jak se mosty Acrow® liší od ostatních řešení mostů společnosti ViaCon?

  Na rozdíl od CON/SPAN jsou mosty Acrow® vyrobeny z oceli, nikoli z betonu, takže jsou ekologičtější. Nejsou použitelné pro zakopaná řešení. V porovnání s jinými ocelovými konstrukcemi (UltraCor®, SuperCor®) je jejich montáž rychlejší a jednodušší, protože díly jsou kompletně prefabrikované. Nemohou však být tak široké jako jiné konstrukce, jejich maximální šířka je zhruba 11 m.  

  Kontaktujte nás 

  Kontaktujte místního zástupce! 

  Kontaktujte nás
  This site is registered on wpml.org as a development site.